Smits Boomkwekerij Team


  • Johan Smits Johan Smits Eigenaar Tel: +31 (0) 161 432001

    Email: johan@smitsbv.nl
  • Fred van Vliet Jan van Vechel Hoofd verkoop, verkoop V.K. Tel +31 (0) 6 12867291
    Tel: +31 (0) 161 432001
    Email: jan@smitsbv.nl
  • Fred van Vliet Fred van Vliet Verkoop Nederland Tel: +31 (0) 6 10578264
    Tel: +31 (0) 161 432001
    Email: fred.sales@smitsbv.nl
  • Juliette van Dongen Juliette van Dongen Verkoop V.K. Tel: +31 (0) 6 12134583
    Tel: +31 (0) 161 432001
    Email: juliette@smitsbv.nl
  • Martijn van Gorp Martijn van Gorp Verkoop Duitsland,Zwitserland, Oostenrijk Tel: +31 (0) 6 30923525
    Tel: +31 (0) 161 432001
    Email: martijn@smitsbv.nl
  • Frans Schellekens Frans Schellekens Verkoop België, Brabant (Nederland) Tel: +31 (0) 6 36325159
    Tel: +31 (0) 161 432001
    Email: frans@smitsbv.nl
  • Didier van Waes Didier van Waes Logistiek Tel: +31 (0) 6 13176738
    Tel: +31 (0) 161 432001
    Email: didier@smitsbv.nl